JAUNAIS USB 3.0 2.0 (Smart Card Reader TF Mikro SD Atmiņas ID Bankas EMV Elektronisko DNIE DNI Pilsonis SIM Cloner Pieslēgvieta Adapteri JAUNAIS USB 3.0 2.0 (Smart Card Reader TF Mikro SD Atmiņas ID Bankas EMV Elektronisko DNIE DNI Pilsonis SIM Cloner Pieslēgvieta Adapteri JAUNAIS USB 3.0 2.0 (Smart Card Reader TF Mikro SD Atmiņas ID Bankas EMV Elektronisko DNIE DNI Pilsonis SIM Cloner Pieslēgvieta Adapteri JAUNAIS USB 3.0 2.0 (Smart Card Reader TF Mikro SD Atmiņas ID Bankas EMV Elektronisko DNIE DNI Pilsonis SIM Cloner Pieslēgvieta Adapteri JAUNAIS USB 3.0 2.0 (Smart Card Reader TF Mikro SD Atmiņas ID Bankas EMV Elektronisko DNIE DNI Pilsonis SIM Cloner Pieslēgvieta Adapteri JAUNAIS USB 3.0 2.0 (Smart Card Reader TF Mikro SD Atmiņas ID Bankas EMV Elektronisko DNIE DNI Pilsonis SIM Cloner Pieslēgvieta Adapteri

JAUNAIS USB 3.0 2.0 (Smart Card Reader TF Mikro SD Atmiņas ID Bankas EMV Elektronisko DNIE DNI Pilsonis SIM Cloner Pieslēgvieta Adapteri

€6.72 €4.10
Pieejams
m12606

Izcelsme: KN(Izcelsmes valsts)
Valsts Montāža: Ready-to-Go
Sertifikācija: Nav
Kameru, Kas Aprīkota: No
Saderība: Citi
Zīmola Nosaukums: centechia

 • Piezīmes:

  Mūsu karšu lasītājs darbojas tikai kā tilts.

  Tomēr mēs nevaram paredzēt, smart kartes draiveri un rediģēt programmatūru, piemēram, bankas kartes/identitātes kartes.Jo tas ir atkarīgs no sākotnējā informācija vai nolikums par savu valsti un banku.Ja jums ir nepieciešams, lai lasītu tos, jums ir nepieciešams uzdot viedkaršu sniedzējs to, kā lejupielādēt, instalēt un izmantot.

  1. Nevar nolasīt ID kartes,

  Iemesls: karšu lasītāja draiveri ir instalēti, bet ID kartes draiveri vai rediģēšanas programmatūra nav instalēta, lai to nevar izlasīt.

  2. Nevar nolasīt bankas karti.

  Iemesls: karšu lasītāja draiveri ir instalēti, bet bankas karte, vadītāja vai rediģēšanas programmatūra nav instalēta, lai to nevar izlasīt vai nu.

  Tādēļ klientiem ir nepieciešams, lai saprastu viedo kartēm.

  Paketē Iekļauts:

  1*USB cac card reader & 1*Driver CD

  Apraksts:

  Apskats:

  Augstas veiktspējas smart card reader, maza izmēra, piemērota desktop un mobilo ierīču.CAC viedkaršu lasītājs ir viegli-to-install USB ierīci, kas ir piemērota visiem kontakta viedkaršu darbību, piemēram, tiešsaistes banku vai digitāls paraksts, un programmas.Tam ir arī iebūvēts SD/TF, micro SD, SIM universal atmiņas kartes slots.

  Karte, kas saderīga:

  -Atbalstīt bankas, pasts, viedkartes visā latvijā

  -Var izmantot CAC (publisku piekļuvi karti), valsts ID, valsts IDENTIFIKĀCIJAS numurs

  -Visām kontakta viedkaršu darbību, piemēram, tiešsaistes banku vai digitāls paraksts, un programmas: ActivClient, AKO, OWA, DKO, JKO, NKO, BOL, GKO, Marinenet, AF Portālu, Tīra Malas Skatītājs, ApproveIt, DCO, DTS, LPS, Disa uzņēmuma e-pasta, u.c.

  -Savietojama ar dažādu datoru operētājsistēmu un viedkaršu darbību digitālās identitātes pārbaudes un drošības, ATM tīkla pārraides, maksājumu bilances pieprasījumu, nodokļu, ūdens, elektrības maksājums, kredītkartes rēķinu apmaksu, naudas maksājuma karti.

  Specifikācijas:

  1. DOD militāro CAC USB smart card reader for valdības ID, valsts ID, ActivClient, AKO, OWA, DKO, JKO, NKO, BOL, GKO, Marinenet, AF Portālu, Tīra Malas Skatītājs, ApproveIt, DCO, DTS, LPS, Disa uzņēmuma e-pasta, u.c.CAC card

  2. Viedkartes atklāšana: mobilo noteikšanai ar automātisko izslēgšanas funkciju, kas automātiski nosaka tips viedkaršu īssavienojuma un termālā aizsardzība

  3. Saderīgs ar Asv militāro un valdības DOD ID kartes drošā pieteikš.

  4. Atmiņas kartes tips: ISO7816 tips A, B un C (5V / 3 V / 1.8 V) smart card

  5.DOD un USG lietotāji, ņemiet vērā, ka jums būs nepieciešams, trešās puses CACEnabler programmu.

  6.SIM karte ir saderīga tikai ar Windows.Mac OS un Linux, pašlaik netiek atbalstīta.

  -Viegli USB 2.0 plug-and-play uzstādīšana

  -Atmiņas kartes tips: ISO 7816 A, AB un C tipa 5V, 3 V un 1.8 V viedkartes

  -Sertifikācijas standartiem: EMV2 2000. gada 1. līmenis, CE, FCC, VCCI, CCID, WHQL.

  -Operētājsistēma: Mac OS, Windows, 10, 8, 7, Vista, XP, 2000, 2003, 2008, MAN

  Tagi: gps hidrolokatoru, emv rakstnieks, 2in1 tf card pieslēgvieta, atmiņas kartes micro sd, multi micro usb karšu lasītājs, na kredītkartes, 50 atmiņas kartes gadījumā, sim bankas lielo sim, id lasītājs, pilsonis vīriešiem skatīties.

 • Recenzijas (0)

  Uzrakstīt recenziju

Saistītie Produkti