Mēs sociālajos tīklos

Kultūra

Dinozauri Rēzeknē.

Vai vēlies nokļūt pirms 66 miljoniem gadu senā pagātnē? Nokļūsti filmas “Jurassic Park” cienīgā atmosfērā! Kur? Rēzeknes kultūras un atpūtas parkā. Izstāde ir atvērta apmeklētājiem katru dienu no plkst. 10.00 līdz 22.00. Aicina iepazīt fantastisko un izzināt nezināmo! Ja vēlaties jautri, interesanti un izzinoši pavadīt brīvo laiku, tad ķeriet iespēju kopā nonākt interesantajā un noslēpumainajā pagātnē! Nāc un dāvini neaizmirstamas emocijas sev, draugiem un radiem! Cenas: bērniem 7,90 EUR (līdz 16 gadu vecumam) pieaugušajiem 9,90 EUR 2 pieaugušie + 2 bērni 33,60 EUR 2 pieaugušie + 1 bērns 25,70 EUR Bērniem līdz 2 gadu vecumam biļete nav nepieciešama.


Reklama
Komentēt

Pievienot komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Kultūra

Rēzeknei 735 gadi.

Tuvojas mūsu pilsētas dzimšanas diena. Rēzeknei 735 gadi. Nākamās nedēļas beigās sāksies gaisa balonu festivāls. No 31. jūlija līdz 2. augustam pulksten 6:00 no rīta notiks gaisa balonu lidojumi virs pilsētas. 18:00 notiks vakara lidojumi. 31. jūlijā un 1. augustā 22:00 notiks gaisa balonu spīdināšanas šovs.

Turpināt Lasīt

Kultūra

Kino Pilskalnā.

Rēzeknes pilsētas dome ziņo, ka pilskalnā no 10. līdz 30. jūlijam notiks bezmaksas filmu vakari. Tiks demonstrētas filmas, kuras iepriekš tika skatāmas Rīgas Starptautiskajā filmu festivālā (RigaIFF) un īsfilmu festivālā “Open Place”.


Turpināt Lasīt

Kultūra

Visi uz kino.

Kino Pilskalnā ir brīnišķīgs notikums. Pēc iepriekšēja pieraksta Jums būs pieejamas ērtas sēdvietas. Ir iespēja pasākumu apmeklēt ar savu inventāru: krēsliem, pufiem un citām Jums ērtām sēdlietām. Pilskalnā vārēsiet iegādāties kafiju, tēju un popkornu. Mēs esam pelnījuši šādu atpūtu, paldies organizatoriem!


Turpināt Lasīt