Mēs sociālajos tīklos

Rēzeknes ziņas

Olimpiskais centrs Rēzekne.

Pavisam drīz “Olimpiskais centrs Rēzekne” atvērs mums savas durvis. Pēc pāris nedēļām sāksies ledus ieliešanas darbi, šobrīd notiek sagatavošanās darbi. Atklāšana paredzēta septembrī.


Reklama
Komentēt

Pievienot komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Bizness

Lildl lielveikals Rēzeknē.

“LIDL” darbību Latvijā uzsāks ar ne mazāk kā desmit veikalu atvēršanu. Septembra beigās lielveikalu plānots atvērt arī Rēzeknē. LIDL tirdzniecības tīklā ir vairāk nekā 4500 filiāles visā pasaulē, kas darbojas gandrīz visās Eiropas valstīs un aktīvi darbojas Ķīnas un ASV tirgos. Visi LIDL veikali valstī darbojas kā neatkarīgi uzņēmumi. Filiāles tiek pārvaldītas centralizēti no galvenā biroja.


Turpināt Lasīt

Bizness

Vai Rēzekne kļūs par Jūrmalu?

Vai Rēzekne kļūs par Jūrmalu? Projekta ietvaros Rēzeknē pie Kovšu ezera veidos jaunu un videi draudzīgu infrastruktūru un labiekārtos ezeram pieguļošas teritorijas. Projektā plānoto darbību rezultātā tiks radītas 15 jaunas darba vietas piesaistītas papildus nefinanšu investīcijas 2 500 000 eiro apmērā un par 21,5 ha samazinātas degradētās teritorijas. Šobrīd notiek būvdarbi, lai jau pavisam drīz ikviens iedzīvotājs un tūrists izbaudītu kvalitatīvu atpūtu.

Turpināt Lasīt

Kultūra

Rēzeknei 735 gadi.

Tuvojas mūsu pilsētas dzimšanas diena. Rēzeknei 735 gadi. Nākamās nedēļas beigās sāksies gaisa balonu festivāls. No 31. jūlija līdz 2. augustam pulksten 6:00 no rīta notiks gaisa balonu lidojumi virs pilsētas. 18:00 notiks vakara lidojumi. 31. jūlijā un 1. augustā 22:00 notiks gaisa balonu spīdināšanas šovs.

Turpināt Lasīt